O nas – malowniczo położony obiekt w Szklarskiej Porębie


Otoczenie

Willa Słoneczko oferuje noclegi w centrum Szklarskiej Poręby, jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce.
Dom o ciekawej architekturze z początku XX wieku usytuowany jest w cieszącej się popularnością, niemniej jednak spokojnej okolicy. Dogodna lokalizacja u podnóża Szrenicy umożliwia korzystanie z atrakcji oraz uroków miasta zarówno w sezonie zimowym,  jak i letnim. Na atrakcyjność lokalizacji korzystnie wpływa bliska odległość do wyciąguszlaków turystycznych (pieszych oraz rowerowych) a także centrum Szklarskiej Poręby.

Zdjęcie ukazujące Wodospad Szklarki w Szklarskiej Porębie. Zdjęcie wykonane jesienią.
  • do centrum: ok. 400 m – ok. 5 min. pieszo;
  • dolna stacja wyciągu na Szrenicę – ok. 800 m – ok 15 min. pieszo;
  • wyciąg narciarski Pietkiewiczówka – ok. 240 m – ok. 3 min. pieszo;

Karkonosze to niewątpliwie jedne z najpiękniejszych pasm górskich zlokalizowanych na terenie naszego kraju, doceniane przez amatorów sportów zimowych, jak i pieszych wędrówek górskimi szlakami.


Oferta

Nasz obiekt jest idealnym miejscem do wypoczynku. Po całodziennych wędrówkach, w otoczeniu zieleni, spędzą Państwo miłe wieczory
przy blasku ogniska wsłuchując się w szum strumyka. Nasi najmłodsi Goście aktywnie spędzą czas bawiąc się na placu zabaw, a zimą na sankach, które bezpłatnie udostępniamy. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na naszych Gości.

Po dniu pełnym wrażeń Goście mają możliwość zregenerować siły w pokojach jednoosobowychdwuosobowych oraz pokojach typu studio . Każdy pokój wyposażony jest w telewizor oraz bezprzewodowy Internet oraz czajnik, podstawowe naczynia i sztućce. Do dyspozycji również w pełni wyposażony aneks kuchenny.