O nas

Położenie


Willa Słoneczko położona jest w centrum Szklarskiej Poręby, jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce.

Dom o ciekawej architekturze z początku XX wieku zlokalizowany jest w cieszącej się popularnością, niemniej jednak spokojnej okolicy. Dogodna lokalizacja u podnóża Szrenicy umożliwia korzystanie z atrakcji oraz uroków miasta zarówno w sezonie zimowym,  jak i letnim. Na atrakcyjność naszej lokalizacji korzystnie wpływa bliska odległość do wyciągu, szlaków górskich i rowerowych oraz centrum Szklarskiej Poręby:

  • do centrum: ok. 400 m – ok. 5 min. pieszo;
  • dolna stacja wyciągu na Szrenicę – ok. 800 m – ok 15 min. pieszo;
  • wyciąg narciarski Pietkiewiczówka – ok. 240 m – ok. 3 min. pieszo;

Karkonosze to niewątpliwie jedne z najpiękniejszych pasm górskich zlokalizowanych na terenie naszego kraju, doceniane przez amatorów sportów zimowych, jak i pieszych wędrówek górskimi szlakami.

 

Oferta


Nasz obiekt jest idealnym miejscem do wypoczynku. Po całodziennych wędrówkach, w otoczeniu zieleni, spędzą Państwo miłe wieczory wsłuchując się w szum strumyka. Na Państwa życzenie zorganizujemy niezapomniany wieczór w blasku ogniska. Nasi najmłodsi Goście aktywnie spędzą czas bawiąc się na przygotowanym placu zabaw, a zimą na sankach, które bezpłatnie udostępniamy. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na naszych Gości.

Po dniu pełnym wrażeń Goście mają możliwość zregenerować siły w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych oraz pokojach typu studio i apartamentach. Każdy pokój wyposażony jest w TV LCD, bezprzewodowy Internet. Dla Państwa wygody w każdym pokoju znajduje się czajnik, podstawowe naczynia i sztućce. Do dyspozycji również w pełni wyposażony aneks kuchenny, aby mogli Państwo samodzielnie przygotować posiłek.